Такмичење


СРПСКИ ЈЕЗИК И КУЛТУРА ГОВОРА
Презиме и име ученика Одељење Место на општинском Место на окружном Место на републичком Задужени наставник
Лакетић Данило V2 I III / Јелена Васовић
Ефитимовски Алекса V4 II / / Јелана Васовић
Поповић Ања V4 III / / Јелена Васовић
Цуцкић Николија VI3 I / / Драгана Антић
Илинчић Лука VI1 II II / Д. Видосављевић
Младеновић Бојана VI3 II / / Драгана Антић
Петровић Сара VII3 III II II Мирјана Ганић
Марковић Наталија VII3 III II / Мирјана Ганић
Јовановић Милица VII4 Учешће Јелена Васовић
Тошић Ђорђе VII4 Учешће Јелана Васовића
Кутлешић Немања VIII2 I I II Драгана Антић
Васиљевић Милица VIII2 II / / Драгана Антић
Миљковић Богдан VIII1 II / / Д. Видосављевић

 

 

СРПСКИ ЈЕЗИК – КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА
Презиме и име ученика Одељење Место на општинском Место на окружном Место на републичком Задужени наставник
Милетић Милица VII1 II / / Мирјана Ганић
Кутлешић Немања VIII2 I II IV Драгана Антић
Тасић Анђела VIII1 II / / Д. Видосављевић
Митић Теодора VIII4 III / / Драгана Антић

 

ФЕСТИВАЛИ, САБОРИ, СМОТРЕ
Презиме и име ученика Одељење Награда на републичком нивоу Задужени наставник
Дечји сабор „Дани ћирилице“ (2015)
Матовић Софија II4 1. Мила Глинтић
Смотра дечјег филмског, драмског, ликовног и литерарног ставаралаштва „Креативна чаролија“
Павловић Лука II1 2. награда за литерарни рад Надица Ђорђевић
Манојловић Миња II1 Похвла за литерарни  рад Надица Ђорђевић
Николић Лана II1 Похвла за ликовни рад Надица Ђорђевић
Китановић Љиљана II1 Похвла за ликовни рад Надица Ђорђевић
Максимовић Лука VI
  1. награда за прозни рад
Драгана Антић

 

ПОСЕБАН ДОПРИНОС ЛИТЕРАРНОМ СТВАРАЛАШТВУ
Презиме и име ученика Одељење Награда на Задужени наставник
Максимовић Лука VI3 (33 награде)

14  првих награда;

4 друге награде

5 трећих награда

10 посебних награда и похвала

Драгана Антић
Матовић Софија II4 (18 награда)

3 прве награде;

4 друге награде

6  трећих награда

10 посебних награда и похвала

Мила Глинтић
Михајловски Никола II4 Објављен роман „У потрази за ТОБОЛЦЕМ“

„ЕНЦИКЛОПЕДИЈА ЖИВОГ СВЕТА ЕНИМАЛИЈЕ“

„ВЕЉКОВ КОНКУРС“
Богуновић Андреј III2 Најуспешнији литерарни рад на тему „Запамтите нас“ Снежана Петковић
Богуновић Мила VI1 Данијела Видосављевић

 

I МЕСТО У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА “ЗНАЊЕМ И СПОРТОМ ПРОТИВ НАСИЉА“

Који је подржан од стране МПНР и ПУ Ниш

Презиме и име ученика Одељење Задужени наставник
Михајловић Ива III1 Ивица Живковић

Татјана Николић

Динић Марио
Ристић Петра
Милутиновић Митра
Јанићијевић Александар
Стојановић Марко III2 Снежана Петковић
Михајло Грубор III3 Хидегард Пејић
Алекса Грујуичић III4 Весна Славковић

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  (2015)
Презиме и име ученика Одељење Место на општинском Место на окружном Место на републичком Задужени наставник
Кутлешић Немања VIII2 I Учешће / Мира Николић
Јован Ђорђев VIII4 I Учешће / Мира Николић
Миљковић Богдан VIII1 I Учешће / Мира Николић
Павићевић Павле VIII3 III Учешће / Мира Николић
Стојановић Марта VIII3 III Учешће / Мира Николић
Крстић Емилија VIII3 III Учешће / Мира Николић

 

ЛИКОВНА КУЛТУРАМАЛИ ПЈЕР“ 
Презиме и име ученика Одељење Место на општинском Место на окружном Место на републичком Задужени наставник
Миливојевић Алекса IV2 I I / Јелена Петровић
Станковић Уна IV2 I III / Јелена Петровић
Младеновић Леонтина VI4 I II / Јелена Петровић
Велисављевић Теодора VII3 II III / Јелена Петровић
Благојевић Љубица VIII2 III / / Јелена Петровић

 

52. ФЕСТИВАЛ ХОРОВА И ОРКЕСТАРА ОСНОВНИХ ШКОЛА
Презиме и име ученика Одељење Место на окружном Задужени наставник
ХОР МЛАЂИХ РАЗРЕДА
Држајић Ива II1 III

 

Ана Ранчић
Ивковић Христина II1
Китановић Љиљана II1
Јовановић Растко II1
Милисављевић Душан II1
Вучковић Душан II1
Милисављевић Јана II2
Љујић Александар II2
Грујић Наталија II2
Теофиловић Марко II2
Станојковић Вељко II2
Дашић Марија II2
Николић Александар II3
Митровић Анђелија II3
Радивојевић Лука II3
Станковић Нађа II3
Ристић Катарина II3
Ракоњац Уна II3
Петковић Милица II3
Тонић Марина II3
Крстић Невена II3
Миленковић Јана III1
Пешић Ива III1
Мишић Павле III1
Филиповић Јана III1
Петровић Софија III1
Ристић Петра III1
Михјловић Ива III1
Митић Јован III1
Јовковић Мила III1
Јовановић Анђела III1
Стојковић Тара III1
Ветовић Катарина III1
Бојчевић Дуња III1
Стојановић Вера III2
Петковић Даница III2
Николић Теодора III2
Видојевић Ивона III2
Хафнер Петра III2
Стевановић Ива III2
Ћирић Лана III2
Митић Теодора III2
Петровић Мијана III2
Крстић Наталија III2
Живановић Наталија III2
Богосављевић Анђела IV1
Виденовић Емилија IV1
Јанковић Мила IV1
Јанковић Теодора IV1
Николић Јована IV1
Костић Петра IV1
Ивановић Миа IV1
Павловић Мина IV1
Стојковић Анастасиа IV1
Јовановић Јана IV

 

ХОР СТАРИЈИХ РАЗРЕДА
Стефановић Дана IV4 II Ана Ранчић
Добросављевић Катарина IV2 II
Станковић Уна IV2 II
Стајковић Анастасија IV1 II
Максимовић Анђела V3 II
Тонић Софија V3 II
Алексић Мила V3 II
Лазаревић Филип V3 II
Јовановић Радош V3 II
Николић Јована V4 II
Холод Ања V4 II
Николић Никола V4 II
Андоновић Димитрије V4 II
Живковић Никола V5 II
Алић Сандра V5 II
Тошић Теодора V5 II
Рашић Кристина V5 II
Ћелић-Шобот Хана V5 II
Милић Ања V5 II
Николић Анђела V5 II
Стојановић Петра V5 II
Младеновић Ена VI1 II
Величковић Наталија VI1 II
Лазић Симона VI1 II
Теофиловић Маша VI1 II
Станковић Ива VI1 II
Мојсић Драгана VI1 II
Меденица Мина VI1 II
Очај Исидора VI2 II
Стошић Анђела VI2 II
Живић Анђела VI2 II
Миленковић Владислава VI2 II
Јанићијевић Анастасиа VI2 II
Вукашиновић Милица VI3 II
Павловић Анђела VI4 II
Стевановић Маријана VI4 II
Стефановић Нада VI4 II
Миљковић Богдан VIII1 II
Поповић Даница VIII1 II
Стефановић Теодора VIII3 II
Петровић Дина VIII4 II
Стојановић Сара VIII4 II

 

ИСТОРИЈА
Презиме и име ученика Одељење Место на општинском Место на окружном Место на републичком Задужени наставник
Ицић Вељко V5 I / / Дејан Алексић
Мијовић Јован V1 II / / Дејан Алексић
Тошић Вељко V4 II / / Дејан Алексић
Миљковић Михаило VI2 I II / Дејан Алексић
Перић Алекса VI4 I / / Дејан Алексић
Ђорђе Миљковић VI2 II / / Дејан Алексић
Сибиновић Иван VI1 III / / Дејан Алексић
Стојановић Владимир VII5 Учешће
Ђорђевић Јасна VII5 III III VIII Велимир Митић

 

ГЕОГРАФИЈА (2015)
Презиме и име ученика Одељење Место на општинском Место на окружном Место на републичком Задужени наставник
Младеновић Тара VII3 III / / Зоран Гавриловић
Стојановић Владимир VII4 III / / Зоран Гавриловић
Крстић Матеја VII4 Учешће / / Зоран Гавриловић
Аризановић Михаило VII4 Учешће / / Зоран Гавриловћ
Петровић Огњен VII2 Учешће / / Зоран Гавриловић
Кутлешић Немања VIII2 III / / Наташа Милошевић
Павличић Алекса VIII2 Учешће / / Наташа Милошевић
Рељић Марко VIII1 Учешће / / Наташа Милошевић
Веселиновић Тара VIII1 Учешће / / Наташа Милошевић
Матејић Стефан VIII1 Учешће / / Наташа Милошевић

 

ФИЗИКА (2015)
Презиме и име ученика Одељење Место на општинском Место на окружном Место на републичком Задужени наставник
Игор Јовановић VI1 I Похвала / Драгана Милошевић
Николија Цуцкић VI3 III II III Братислав Милошевић
Катарина Стојановић VI3 III III / Братислав Милошевић
Маша Теофиловић VI1 Похвала / / Драгана Милошевић
Илија Коцић VI1 Похвала Похвала / Драгана Милошевић
Михајло Миљковић VI2 Учешће / / Братислав Милошевић
Јелана Стаменковић VII4 Похвала Повхвала / Драгана Милошевић
Мила Раденковић VII4 Учешће / / Драгана Милошевић
Малбаша Михајло VII4 Учешће / / Драгана Милошевић
Наталија Марковић VII3 Учешће / / Драгана Милошевић

 

МАТЕМАТИКА (III  разред) (2015)
Презиме и име ученика Одељење Место на општинском Место на окружном Место на републичком Задужени наставник
Ђорђевић Марко III3 Учешће / / Хилдегар Пејић
Живановић Наталија III2 Учешће / / Д. Веселиновић
Јанић Јована III4 Учешће / / Весна Славковић
Кукурековић Александра III3 Учешће / / Хилдегард Пејић
Мишић Павле III1 III / / Ивица Живковић
Пејовић Павле III3 Похвала / / Хилдегард Пејић
Радулац Милица III3 Учешће / / Хилдегард Пејић
Стојановић Марко III2 III / / Д. Веселиновић
Стојановић Петра III4 Учешће / / Весна Славковић
Ћирић Лана III2 Учешће / / Д. Веселиновић

 

МАТЕМАТИКА (IV  разред)
Презиме и име ученика Одељење Место на општинском Место на окружном Место на републичком Задужени наставник
Милојевић Урош IV5 I / / Астрида Обрадовић
Антић Борислав IV4 II / / Бранкица Цвијетић
Бојић Андрија IV5 II III / Астрида Обрадовић
Врбић Василије IV1 III III / Весна Јовановић
Ђенић Алексија IV1 Похвала III / Весна Јовановић
Цмиљањић Данило IV3 Похвала II / Оливера Ђокић
Димитијевић Видак IV1 Пласман О. III / Весна Јовановић

 

 

 

 

МАТЕМАТИКА (V – VIII разред) 2015.
Презиме и име ученика Одељење Место на општинском Место на окружном Место на републичком Задужени наставник
Николић Александар V2 III Похвала / Соња Митровић
Тошић Вељко V4 Пласман О. Похвала / Сузана Ивановић
Мијовић Јован V1 Пласман О. / / Сузана Ивановић
Цуцкић Николија VI3 II Похвала / Лидија Трифуновић
Стојановић Катарина VI3 III Похвала / Лидија Трифуновић
Станчић Алекса VI1 Похвала / / Лидија Трифуновић
Игњатовић Немања VI4 Похвала / / Лидија Трифуновић
Коцић Илија VI1 Пласман О. / / Лидија Трифуновић
Јовановић Игор VI1 Пласман О. II Похвала Лидија Трифуновић
Живковић Кристина VII2 Пласман О. / / Соња Митровић
Ђорђевић Мина VIII3 Пласман О. / / Тања Николић
Миљковић Богдан VIII1 Пласман О. / / Тања Николић

 

МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ „МИСЛИША“ 2015
Презиме и име ученика Одељење Мислиша Награда Задужени наставник
Ефтимовски Алекса V4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 I Сузана Ивановић
Мијовић Јован V1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 I Сузана Ивановић
Тошић Вељко V4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 I Сузана Ивановић
Цуцкић Николија VI3 Републички ниво “Мислиша“ 2015 I Лидија Трифуновић
Живковић Анастасија VII5 Републички ниво “Мислиша“ 2015 I Сузана Ивановић
Јанковић Јана VII5 Републички ниво “Мислиша“ 2015 I Сузана Ивановић
Попов Ђурђа IV3 Републички ниво “Мислиша“ 2015 II Оливера Ђокић
Китановић Јана V4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 II Сузана Ивановић
Игњатовић Немања VI4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 II Лидија Трифуновић
Вељковић Милица VII5 Републички ниво “Мислиша“ 2015 II Сузана Ивановић
Јовановић Богдан VII4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 II Соња Митровић
Михајловски Никола II4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 III Мила Глинтић
Тодоровић Ања II4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 III Мила Глинтић
Живановић Наталија III2 Републички ниво “Мислиша“ 2015 III Д. Веселиновић
Јанићијевић Александар III1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 III Ивица Живковић
Пејовић Павле III3 Републички ниво “Мислиша“ 2015 III Хилдегард Пејић
Благојевић Дарија IV1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 III Весна Јовановић
Врбић Василије IV1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 III Весна Јовановић
Ђенић Алексија IV1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 III Весна Јовановић
Јовановић Игор VI3 Републички ниво “Мислиша“ 2015 III Лидија Трифуновић
Тодоровић Милица VII5 Републички ниво “Мислиша“ 2015 III Сузана Ивановић
Цветковић Ања VII5 Републички ниво “Мислиша“ 2015 III Сузана Ивановић
Голубовић Александар II5 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Небојша Вучковић
Златановић Лука II4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Мила Глинтић
Китановић Љиљана II1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Милица Павловић
Крстић Невена II3 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Ана Димитријевић
Љујућ Александар II2 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Данијела Благојевић
Матовић Софија II4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Мила Глинтић
Милић Петар II1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Милица Павловић
Милисављевић Јана II2 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Данијела Благојевић
Петровић Андрија II2 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Данијела Благојевић
Пејчић Марко II1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Милица Павловић
Станковић Владимир II2 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Данијела Благојевић
Станковић Нађа II3 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Ана Димитријевић
Стевановић Нина II2 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Данијела Благојевић
Стојановић Алекса II4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Мила Глинтић
Стојановић Урош II2 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Данијела Благојевић
Цветковић Маша II2 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Данијела Благојевић
Велисављевић Урош III4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Весна Славковић
Ђорђевић Марко III3 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Хилдегард Пејић
Живковић Никола III1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Ивица Живковић
Јанић Јована III4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Весна Славковић
Јовановић Маша III4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Весна Славковић
Кукурековић Александра III3 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Хилдегард Пејић
Мишић Павле III1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Ивица Живковић
Марковић Милица III3 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Хидегард Пејић
Павковић Павле III1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Ивица Живковић
Петровић Мијана III2 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Д. Веселиновић
Стојановић Петра III4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Весна Славковић
Стојановић Александар III4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Весна Славковић
Стојановић Марко III2 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Д. Веселиновић
Филиповић Јана III1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Ивица Живковић
Бојић Андрија IV5 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Астрида Обрадовић
Добросављевић Катарина IV2 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Оливера Цветковић
Јовановић Јана IV1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Весна Јовановић
Јањић Јана IV5 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Астрида Обрадовић
Јанковић Даница IV5 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Астрида Обрадовић
Милић Павле IV1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Весна Јовановић
Марковић Марко IV3 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Оливера Ђокић
Миливојевић Алекса IV2 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Оливера Цветковић
Павловић Марко IV5 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Астрида Обрадовић
Поповић Тадија IV1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Весна Јовановић
Ранђеловић Филип IV3 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Оливера Ђокић
Тошић Алекса IV1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Весна Јовановић
Цмиљанић Данило IV3 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Оливера Ђокић
Живковић Марко V3 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Сузана Ивановић
Лакетић Данило V2 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Соња Митровић
Ћирић Матеја V4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Сузана Ивановић
Филиповић Сташа V3 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Сузана Ивановић
Вукашиновић Милица VI3 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Лидија Трифуновић
Јанићијевић Анастасиа VI2 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Лидија Трифуновић
Коцић Илија VI1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Лидија Трифуновић
Максимовић Лука VI3 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Лидија Трифуновић
Павловић Анђела VI4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Лидија Трифуновић
Станчић Алекса VI1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Лидија Трифуновић
Стојановић Катарина VI3 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Лидија Трифуновић
Стојановић Милош VI4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Лидија Трифуновић
Димитријевић Селена VII1 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Соња Митровић
Димитријевић Петра VII2 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Соња Митровић
Живковић Кристина VII2 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Соња Митровић
Огњановић Сара VII5 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Сузана Ивановић
Раденковић Мила VII4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Соња Митровић
Тошић Ђорђе VII4 Републички ниво “Мислиша“ 2015 Похвала Соња Митровић

 

ДОПИСНА МАТЕМАТИЧКА ОЛИМПИЈАДА 2015.
Ефтимовски Алекса V4 Дописна математичак олипијада репуб. II Сузана Ивановић
Стојановић Катарина VI3 Дописна математичак олипијада репуб. I и похвла у финалу Лидија Трифуновић
Цуцкић Николија VI3 Дописна математичак олипијада репуб. I и похвла у финалу Лидија Трифуновић

 

МАТЕМАТИЧКА ИНТЕРНЕТ ОЛИМПИЈАДА 2015.
Ефтимовски Алекса V4 Мат. интернет олимпијада репуб. II Сузана Ивановић
Стојановић Катарина VI3 Мат. интернет олимпијада репуб. I и I у финалу Лидија Трифуновић
Цуцкић Николија VI3 Мат. интернет олимпијада репуб. I и похвла у финалу Лидија Трифуновић

 

МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ „КЕНГУР“ 2015
Презиме и име ученика Одељење Ниво такмичена Награда Задужени наставник
Станојковић Вељко II2 Међународни „Кенгур без граница“ 2015. 1. Данијела Благојевић
Миладиновић Никола I5 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 3. Душица Живковић
Михајловски Никола II4 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 3. Мила Глинтић
Тодоровић Ања II4 Међународни „Кенгур без граница“ 2015. 3. Мила Глинтић
Добросављевић Катарина IV2 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 3. Оливера Цветковић
Стојановић Катарина VI3 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 3. Лидија Трифуновић
Антовић Јана I2 Међународни „Кенгур без граница“ 2015. Похвала Дејан С. Љ. Тасић
Живковић Тадија I2 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Дејан С. Љ. Тасић
Митић Душан I4 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Жаклина Гоцић
Стаменковић Марко I4 Међународни „Кенгур без граница“ 2015. Похвала Жаклина Гоцић
Крстић Никола I2 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Дејан С. Љ. Тасић
Митић Војислав I4 Међународни „Кенгур без граница“ 2015. Похвала Жаклина Гоцић
Петровић Угљеша I1 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Љиљана Трајковић
Микић Страхиња I2 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Дејан С. Љ. Тасић
Стојановић Алекса II4 Међународни „Кенгур без граница“ 2015. Похвала Мила Глинтић
Петровић Андрија II2 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Данијела Благојевић
Ракоњац Уна II3 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Ана Димитријевић
Станковић Владимир II2 Међународни „Кенгур без граница“ 2015. Похвала Данијела Благојевић
Милосављевић И. Јана II2 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Данијела Благојевић
Стојановић Марко III2 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Д. Веселиновић
Радојчић Лаза III3 Међународни „Кенгур без граница“ 2015. Похвала Хилдегард Пејић
Пејовић Павле III3 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Хилдегард Пејић
Миливојевић Алекса IV2 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Оливера Цветковић
Ђенић Алексија IV1 Међународни „Кенгур без граница“ 2015. Похвала Весна Јовановић
Станковић Уна IV2 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Оливера Цветковић
Благојевић Дарија IV1 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Весна Јовановић
Виденовић Никола IV3 Међународни „Кенгур без граница“ 2015. Похвала Оливера Ђокић
Ефтимовски Алекса V4 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Сузана Ивановић
Мијовић Јован V1 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Сузана Ивановић
Тошић Вељко V4 Међународни „Кенгур без граница“ 2015. Похвала Сузана Ивановић
Дељанин Петра V1 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Сузана Ивановић
Максимовић Анђела V3 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Сузана Ивановић
Лазаревић Филип V3 Међународни „Кенгур без граница“ 2015. Похвала Сузана Ивановић
Јовановић Игор VI1 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Лидија Трифуновић
Цуцкић Николија VI3 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Лидија Трифуновић
Димитријевић Петра VII2 Међународни „Кенгур без граница“ 2015. Похвала Соња Митровић
Димитријевић Селена VII1 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Соња Митровић
Живковић Кристина VII2 Међународни „Кенгур без граница“ 2015 Похвала Соња Митровић
Рајковић Неда VII4 Међународни „Кенгур без граница“ 2015. Похвала Соња Митровић

 

БИОЛОГИЈА (2015)
Презиме и име ученика Одељење Место на општинском Место на окружном Место на републичком Задужени наставник
Николић Александар V2 I / / Јелена Цветковић
Лакетић Данило V2 I / / Јелена Цветковић
Вујановић Ана V1 II / / Јелена Цветковић
Ђорђевић Теодора V4 III / / Јелена Цветковић
Петрушић Арсеније V1 III / / Јелена Цветковић
Илинчић Лука VI1 III / / С. Златановић
Манојловић Матија VI1 III / / С. Златановћ
Радојевић Марта VI1 III / / С. Златановић
Шушњић Илијана VII3 I II Учешће Ј. Манојловић
Стојковић Луција VII2 I II Учешће Ј. Манојлоивћ
Миленковић Катарина VII4 I III / Ј. Цветковић
Димитријевић Селена VII1 II I VI Ј. Цветковић
Стаменковић Јелена VII4 II II Учешће Ј. Цветковић
Тошић Ђорђе VII4 II III / Ј. Цветковић
Васиљевић Милица VIII2 II / / С. Златановић
Милић Катарина VIII4 II / / С. Златановић
Покушевски Наташа VIII3 II II Учешће С. Златановић
Кутлешић Немања VIII2 II / / С. Златановић
Крстић Теодора VIII4 III / / С. Златановић

 

ХЕМИЈА (2015)
Презиме и име ученика Одељење Место на општинском Место на окружном Место на републичком Задужени наставник
 Станковић Мина VII1 II Учешће / Гордана Ђокић
Рајковић Неда VII4 Похвала Учешће / Гордана Ђокић
Стојковић Луција VII2 Похвала Учешће / Гордана Ђокић
Милетић Милица VII1 II Учешће / Гордана Ђокић
Цветковић Јана VII4 Учешће / / Гордана Ђокић
Живковић Анастасија VII5 II Учешће / Гордана Ђокић
Стојковић Јована VIII2 Похвала Учешће / Гордана Ђокић

 

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ
Презиме и име ученика Одељење Место на општинском Место на окружном Место на републичком Задужени наставник
АУТОМОДЕЛАРСТВО
Милојевић Ђорђе VI3 I / / Зорица Ивановић
АРХИТЕКТУРА – стамбено-пословни објекат
Сибиновић Иван VI1 I III Учешће Зорица Ивановић
ВАЗДУХОПЛОВНО МОДЕЛАРСТВО
Цветковић Страхиња VIII4 I I Учешће 6. Зорица Ивановић
ЕНЕРГЕТИКА – енергетски претварачи
Марковић Наталија VII1 II I / Синиша Величков
РОБОТИКА И ИНТЕРФЕЈС ТЕХНОЛОГИЈА ROBO-INT INVENT 2015.
Павићевић Павле VIII3 / 1. III пл. Међу. Зорица Ивановић
ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ
Вукић Андрија V5 II Учешће / Синиша Величков
Живковић Никола V5 I Учешће / Синиша Величков
Цветковић Стахиња VIII4 II Учешће / Зорица Ивановић

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ – Пливање (појединачно)
Презиме и име ученика Одељење Место на општинском Место на окружном Место на републичком Задужени наставник
Коцић Илија VI1 I Нема тог ранга Пласман Ружица Дондур
Живковић Лазар VII2 I Пласман
Влашки Дамјан VII1 I Пласман
Цанић Урош VI1 II II
Стаменковић Јелена VII4 III Пласман
Рељић Марко VIII1 III Пласман

 

 

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ – Стони тенисевојчице)
Презиме и име ученика Одељење Општинско Окружно Међу-

окружно

Републичко Задужени наставник
Димитријевић Петра VII2 II / / / Миомир Тодоровић
Ђорић Кристина VIII4 II / / /

 

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ – рукомет  (девојчице)
Презиме и име ученика Одељење Општинско Окружно Међу-

окружно

Републичко Задужени наставник
Стефановић Теодора VIII3 I I II / Соња Дондур
Митић Теодора VIII4 I I II /
Ђорић Кристина VIII4 I I II /
Андрејевић Ива VII1 I I II /
Митић Тијана VI4 I I II /
Савић Мина VIII4 I I II /
Миневски Инес VIII1 I I II /
Цветковић  Јана VII4 I I II /
Димитријевић Јелена VIII4 I I II /
Младеновић Исидора VII3 I I II /

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ – Атлетика  (девојчице)
Презиме и име ученика Одељење Општинско Окружно Међу-

окружно

Републичко Задужени наставник
Миневски Инес VIII1 II / / / Соња Дондур
Андрејевић Ива VII1 III / / /
ШТАФЕТА
Теофиловић Маша VI1 II / / / Соња Дондур
Савић Мина VIII4 II / / /
Младеновић Исидора VII3 II / / /
Лазић Симона VI1 II / / /
ЕКИПНИ ПЛАСМАН
Ђорић Кристина VIII4 II / / / Соња Дондур
Стефановић Теодора VIII3 II / / /
Миневски Инес VIII1 II / / /
Ракић Марија VIII3 II / / /
Андрејевић Ива VII1 II / / /
Лазић Симона VI1 II / / /
Младеновић Исидора VII3 II / / /
Теофиловић Маша VI1 II / / /
Савић Мина VIII4 II / / /

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ – Атлeтика  (дечаци)
Презиме и име ученика Одељење Општинско Окружно Међу-

окружно

Републичко Задужени наставник
Стоичков Андрија VI2 I / II / Горан Момчиловић
Денковић Иван VII5 II / II /

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ – мали фудбал  (девојчице)
Презиме и име ученика Одељење Општинско Окружно Међу-

окружно

Републичко Задужени наставник
Стефановић Теодора VIII3 II / / / Миомир Тодоровић
Ђорић Кристина VIII4 II / / /
Миневски Инес VIII1 II / / /
Дачић Милица VIII1 II / / /
Милић Нина V4 II / / /
Рајковић Неда VII4 II / / /
Андрејевић Ива VII1 II / / /
Димитријевић Селена VII1 II / / /

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ –  КРОС РТС-а од I до IV  
Презиме и име ученика Одељење Место Задужени наставник
Недељковић Маша I1 I Ивана Мирковић
Голубовић  Тара I1 II Ивана Мирковић
Букурић Лана I3 III Јасмиина Спасић
Петровић Угљеша I1 I Ивана Мирковић
Стојановић Богдан I2 II Дејан Славковић
Јовковић Сава I1 III Ивана Мирковић
Ристић Катарина II3 I Ана Димитријевић
Милосављевић Јана II2 II Ирена Ћирић
Крстић Невена II3 III Димитријевић Ана
Станојковић Вељко II2 I Ирена Ћирић
Теофиловић Марко II2 II Ирена Ћирић
Чешљарац Лука II1 III Надица Ђорђевић
Милутиновић Митра III1 I Ивица Живковић
Николић Теодора III2 II Драгослава Веселиновић
Мишић Миља III4 III Славковић Весна
Грујичић Алекса III4 I Весна Славковић
Јанићијевић Александар III1 II Ивица Живковић
Станисављевић Андреј III1 III Ивица Живковић
Добросављевић Катарина IV2 I Оливера Цветковић
Недељковић Јана IV3 II Оливера Ђокић
Матејић Наталија IV3 III Оливера Ђокић
Милошевић Лука IV3 I Оливра Ђокић
Тошић Алекса IV1 II Весна Јовановић
Радосављевић Стефан IV5 III Астрида Обрадовић

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ –  КРОС РТС-а од V до VIII  (девојчице)
Презиме и име ученика Одељење Место Задужени наставник
Илић Милица V1 1. Горан Момчиловић
Дељанин Петра V1 2. Горан Момчиловић
Лазић Симона VI1 1. Соња Дондур
Теофиловић Маша VI1 2. Соња Дондур
Пешић Јована VI3 3. Соња Дондур
Младеновић Исидора VII3 1. Миомир Тодоровић
Стојковић Вера VII2 2. Миомир Тодоровић
Андрејевић Ива VII1 3. Миомир Тодоровић
Ђорић Кристина VIII4 1. Соња Дондур
Филиповић Василија VIII4 2. Соња Дондур
Видојковић Стефана VIII2 3. Соња Дондур

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ –  КРОС РТС-а од V до VIII  (дечаци)
Презиме и име ученика Одељење Место Задужени наставник
Вукић Андрија V5 I Горан Момчиловић
Јовановић Милош V1 II Горан Момчиловић
Крстић Сергеј V1 III Горан Момчиловић
Радовановић Душан VI4 I Соња Дондур
Стојановић Алекса VI3 II Соња Дондур
Стоичков Андрија VI2 III Соња Дондур
Денковић Иван VII5 I Миомир Тодоровић
Николић Алекса VII1 II Миомир Тодоровић
Крцић Урош VII2 III Миомир Тодоровић
Грујић Марко VII3 III Миомир  Тодоровић
Јовановић Борис VIII2 I Соња Дондур
Радосављевић Лазар VIII2 II Соња Дондур
Милић Алекса VIII2 III Соња Дондур

 

ШАХ Појединачно девојчице (2015)
Презиме и име ученика Одељење Место на општинском Место на окружном Место на републичком Задужени наставник
Вукашиновић Милица VI3 II III / Велимир Митић

 

ШАХ Појединачно дечаци (2015)
Презиме и име ученика Одељење Место на општинском Место на окружном Место на републичком Задужени наставник
Митић Јован III1 III III / Велимир Митић

 

ШАХ Екипно девојчице (2015)
Презиме и име ученика Одељење Место на општинском Место на окружном Место на републичком Задужени наставник
Вукашиновић Ивана VII3 II / / Велимир Митић
Вукашиновић Милица VI3
Дељанин Петра V1

Календар

децембар 2017.
П У С Ч П С Н
« окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Заштита животне средине

Архива активности