Кока – кола чаролија

Компанија Кока-кола је организовала Кока-кола чаролију, са кока-кола караваном. Током 2012. године караван је обишао 11 градова у Србији, а у Ниш је свратио 22. децембра.
На градском тргу организовано је прикупљање књига за децу која су Нову годину провели у болници. Ђаци основних школа су показали хуманост великим бројем сакупљених књига, а уз сто су се лепо провели са Деда Мразом. Акцији се одазвала и наша школа, са великим бројем сакупљених књига.
Кока-кола чаролија је почела у 18:00, а завршила се 20:30. На трг је дошло пуно деце и родитеља. Иако је напољу било веома хладно нико то није осећао. Караван је био украшен у новогодишњем стилу. Чаролију су украсили маскоте Снешко Белић и Деда Мраз. Имали смо прилику да се сликамо са њима. Било је пуно поклона. На дечијим лицима могли су се видети само осмеси. И стари и млади су играли у ритму новогодишње музике која је долазила са каравана.

Због ангажовања , у знак захвалности што смо допринели акцији, школа је добила пригодне поклоне од Кока-Кола компаније. Надамо се да смо својим поклончићима улепшали бар мало новогодишње празнике деци која их на жалост нису провела у својим домовима, уз жељу да сваку следећу дочекају код куће, са својим најмилијима.

децембар 2012.
« нов   јан »