ПОСЕТА ПРЕДШКОЛЦИМА

Традиционална сарадња ОШ „Цар Константин“ и нишких вртића настављена је и ове године у измењеном облику. Дасадашња пракса била је да ученици четвртог разреда наше школе приређују приредбу и дружење са предшколцима, а ове године учитељи будућих првака у децембру и јануару посетили су три нишка вртића: ,,Славуј“, ,,Плави чуперак“ и ,,Цврчак“.
Мали предшколци су се на најбољи могући начин представили будућим учитељима на новогодишњој и светосавској приредби и већ при првом сусрету од учитеља добили прве петице у виду громког аплауза и велике наклоности.
Иначе, васпитачи су радо виђени гости у школи ,,Цар Константин“, где се у организованом пријатном дружењу размењују стручна мишљења, информације, дају сугестије и препоруке за даљи успешан рад. У то име, очекујемо их и ове године са предшколцима на нашој приредби и дружењу.
Школа ,,Цар Константин“ се залаже да се оваква сарадња негује и траје, на обострано задовољство обеју установа а највише у корист будућих ђака.

ВРТ 1 ВРТ 3 ВРТ4 ВРТ 5 ВРТ 7 ВРТ 8

БРТ 2