Мост математике

Дана 25.9.2019. године, у свечаној сали Грађевинског факултета у Београду, одржана је свечана академија такмичења “Мост математике”, као и изложба најуспешнијих радова пројектног задатка “САТ”.
Као свеукупни победници тог такмичења, свечаној академији присуствовали су ученици наше школе, и то:
- Михајловски Никола- ученик VII/4 као координатор тима за пројектни задатак
- Тодоровић Ања- ученик VII/4 као координатор тима за квиз знања и наставница математике Ивановић Сузана као њихов ментор.
Свечаној академији присуствовали су поред бројних ученика, њихових наставника и директора школа, професор др Александар Липковски, народна посланица Драгана Костић и помоћник министра Сава Савић.
Господин Сава Савић је посебно био заинтересован за наш пројекат- “Фибоначијев сат”, тако да је замолио наше ученике да му детаљније презентују начин на који ради Фибоначијев сат и њихову употребу.