No Widget Added

Please add some widget in Offcanvs Sidebar

Интерактивна презентација „Истина иза слатког укуса – Вејп: тренд или опасност?”

  • Home
  • Uncategorized
  • Интерактивна презентација „Истина иза слатког укуса – Вејп: тренд или опасност?”

Ученици седмог разреда су у сарадњи са психологом Теом Свилар П. , 25. фебруара 2026. године, са почетком у 13 часова, реализовали интерактивну презентацију на тему „Истина иза слатког укуса – Вејп: тренд или опасност?”*

Носиоци пројекта биле су ученице одељења 7-4:

1. Хелена Стојковић

2. Каја Александров

3. Магдалена Стојковић

Пројекту су се придружили и ученици других одељења седмог разреда, који су дали значајан допринос кроз реализацију тематских задатака.

У пројекту су учествовали следећи ученици:

7-1 – Лола Петронијевић и Влада Дујаковић

7-2 – Лазар Трајковић

7-3 – Тадија Дамњановић, Василије Радојичић и Алекса Красић

7-4 – Хелена Стојковић, Каја Александров и Магдалена Стојковић

7-5 – Дуња Игић и Хелена Стојановић

На почетку презентације директорка школе пружила је подршку ученицима и похвалила их за велики труд, посвећеност и успешну реализацију пројекта.

Ученици су кроз презентације и паное на јасан и едукативан начин објаснили својим вршњацима штетност употребе вејпова. Радионици су присуствовале и одељењске старешине седмог разреда, које су подржале ову значајну превентивну активност.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *