Ученици првог разреда присуствовали су интерактивној презентацији „ЕКО ХЕРОЈИ“, у организацији ЈКП „Медиана“ Ниш. ![]()
Кроз едукативни филм и занимљиво дружење учили су о рециклажи, очувању природе и значају заштите животне средине. ![]()
Презентацију је водио нишки музичар Оливер Катић, који је својом енергијом и интеракцијом улепшао дружење нашим најмлађима.









