Обавештење о упису ученика у први разред за школску 2024/2025. годину

Добро дошли, драги прваци!

Упис будућих првака је почео. Дођите да се дружимо, певамо, цртамо, учимо и растемо заједно!
Наша школа је школа отвореног срца и унапред се радује сваком новом ђаку.
Нека наша школа буде ваша друга кућа!

ОБАВЕШТЕЊЕ
о упису ученика у први разред за школску 2024/2025. годину

Поштовани родитељи,

Почео је упис ученика у први разред наше школе.

У први разред се уписују деца рођена од 1. 3. 2017. године и деца рођена јануара и фебруара 2018. године, као и деца рођена од марта до септембра 2018. године на захтев родитеља и након провере спремности за полазак у школу.

Лекарски преглед обавиће се у Дому здравља, а информацију о распореду прегледа родитељи ће добити приликом пријављивања детета.

Упис ће се вршити у канцеларији секретара школе у времену од 8:30 до 13:00, а у периоду од 16:00 до 18:00 у канцеларијама стручне службе.

Такође, пријаву за евидентирање родитељи могу послати и на мејл школе: osnovnaskolacarkonstantin@gmail.com са свим доле наведеним подацима потребним за евидентирање.

Приликом евидентирања за упис у први разред потребно је доставити следеће податке:

• Име и презиме детета;
  • ЈМБГ детета;
  • Име и презиме једног родитеља;
  • ЈМБГ једног родитеља;
  • Адресу становања;
  • Број телефона и мејл адресу.

Основна школа ,,Цар Константин’’

Добро дошли у нашу школу, драги прваци!

Ученици
ВАЖНА
ДОКУМЕНТА
Контакт информације

За сва питања и додатне информације на располагању вам је и контакт формулар.